Bilgibir.com

Popüler Konular     Kategoriler
Popüler Kategoriler

Ölüler Ordusu - Army of the Dead


  
Sinemaların bir yıldır doğru dürüst açılamadığı şu ortamda tv yapımı filmleri izlemek zorunda kalıyoruz. Bunlardan biri de Ölüler ordusu filmi oldu. Tv filmlerine göre daha yukarıda bir seviye olmuş. Sizi bilmem ama ben walking dead dizisini 3-4 yıl izledikten sonra zombi görmekten sıkıldım. Zombi dizilieri çok monoton olmaya başladı. Ancak bu filmin başı sonu belli olduğu için izlenebilir bir film olmuş.

Konusu itibari ile size baştan sona güzel bir macera yaşatıyor. Şimdi okuyanlar abi zack snyder filmi sen diyosun yaa bu filmi eleştirme hakkını nereden buluyosun diyen fanatikler de çıkacaktır. Snyder güzel işler çıkarıyor ama elindeki konu kadar olabiliyor. Konuyu da o yazmış ama ben artık zombi filmlerinden sıkıldığım için önyargıyla yaklaştım. Başroldeki yarma abi Dave Bautista'yı ilk galaksinin koruyucuları filminde görmüştüm. Eğlenceli adam. Bu filmde rolü gereği çok güldürmedi ama işi biliyor. Zaten eski güreşciymiş insana oynamayı iyi becerir.

Texas eyaletinin zombileşmesiyle o bölgeyi karantinaya alıyorlar. Her filmde kötü ve gururla japon amca Hiroyuki Sanada, Scott'a (Dave) bir teklif götürüyor. Texas'daki kumarhanede bulunan kasada 200 milyon dolar olduğunu ve onu almasını istiyor. Olaylar bundan sonra başlıyor.

Şu dönemde fazla alternatifiniz olmadığı için izlenebilir bir film arıyorsanız sıkılmadan sonunu getirirsiniz. Zombili fim seviyorsanız hiç beklemeden izleyebilirsiniz. Başı sonu belli güzel bir aksiyon filmi olmuş.
futusana 02.06.2021
 
İzlediğim en iyi zombiler i am legend filmindekilerden sonra en iyi ikinci zombilerdi. Çok eskiler yaşayan ölüler filmini hatırlar. O zamandan beri zombili film izlerim. Film sizi içine alıyor. İki tezat aksiyon ve dram ağırlıklı olmuş. Çoğu bölüm klişeleri doluydu. Zac Snyder değişiklik katmış. Ama sonuçta zombi filmi işte.
lowermin 07.06.2021
 
  Hakkımızda Gizlilik İletişim Reklam Twitter Facebook İnstagram