Bilgibir.com

Popüler Konular     Kategoriler
Popüler Kategoriler

Kara dul - Black Widow


  
Marvel serisi filmlerin kalitesi hiç düşmedi. Black Widow ile yine güzel iş çıkarmışlar. Romanoff karakteri sanki Scarlett Johansson için yazılmış. Biraz mantık hatası olsa da baştan ve sondan diğer filmlere bağlantılar sorunsuz yapılmış.

Diğer Marvel filmlerindeki kadar hatta daha fazla aksiyon bulacaksınız. Romanoff karakterinin süper gücü olmadığı için diğer filmlerdeki kadar bilim kurgu ögeleri bulamayabilirsiniz. Ancak biraz gayriciddi olsa da aile bağları ile ilgili duygusal sahneler bulacaksınız.

Şimdi konuya gelelim. Romanoff ve küçük kardeşi ebeveynleri ile birlikte mutlu bir hayat yaşamaktadır. Ancak bu mutluluk uzun sürmeyecektir. Çünkü anne baba aslında Rus ajanıdır. Görev bittiğinde aslında gerçek olmayan aile dağılır. Yıllar sonra ayrı olan Romanoff ve kardeşi yelena tekrar karşılaşırlar. Kendileri gibi birçok kara dulu köleleştiren Kızıl odayı bulup yok etmeyi planlarlar. Macera ve aksiyon bundan sonra başlar.

Scarlett johansson'un oyunculuğuna diyecek bir şey yok. yine mükemmel. Ancak ben Yelena rolünü oynayan Florence pugh 'da gelecek görüyorum. Ailenin yıllar sonra bir araya gelip yemek masasında kavga etmeleri ve atışmaları, anne kız ve baba kız diyalogları çok sıcak ve samimi olmuş.

Sonuç olarak ortaya güzel bir Marvel filmi çıkmış. Böyle tek karakteri anlatan filmler den sonra bana Avengers serisini tekrar izleme isteği geliyor. Muhtemelen Marvel'da bunu hesaplıyor.
antenow 11.07.2021
 
Vay be İlk zamanlar bir Demir Adam bir de Kaptan Amerika vardı. Şimdi tüm Marvel filmlerini izlemek için 2 güne ihtiyaç var. Zaten Avengers serisi her biri 2-3 saat sürüyor. Artık bana başka film yokmuş gibi geliyor. Bir film izlemek istediğimde başka filmlere bakıyorum ama sonra Marvel serisine geri dönüyorum. Ben görselliği seviyorum. Scarlett ablanın oynadığı her filmi izlerim. Ama benim favorim Downey Junior.
felas 11.07.2021
 
Klasik marvel aksiyon filmi olmuş. Kararında duygusallık katılmış. Film soluksuz izleniyor. Son zamanlardaki platform filmlerinden sonra efekt ve görseller kalite kokuyor. Konu baştan sona akıcı bir şekilde işlenmiş. Scarlet yer yer fazla mimik kullansa da çok fazla sırıtmamış. Kardeşi de en az onun kadar başarılı.
chucky 16.07.2021
 
  Hakkımızda Gizlilik İletişim Reklam Twitter Facebook İnstagram