Bilgibir.com

Popüler Konular     Kategoriler
Popüler Kategoriler

Hakkımızda

bilgibir.com evrenin oluşumundan itibaren insanlığın keşfettiği ve oluşturduğu tüm bilgileri daha anlaşılır bir şekilde ziyaretçilerine açıklama ve bilgilendirme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde temel konularla birlikte daha detaylı ilgi alanları ile ilgili bilgilerde verilecektir. Genel olarak bilim, teknoloji, tarih, astronomi, temel bilimler alanlarında yoğunlaşacağız. Ancak her türlü maddeyi de inceleyeceğiz.

Bilgi her şey sloganı ile yola çıktığımız bu yolda sizlere faydalı olmayı amaçlamaktayız. Dünyadaki hiçbir kişi ya da kurum her şeyi bildiğini söyleyemeyeceği gibi biz de her şeyi bildiğimizi iddia etmiyoruz. Sitemizde bilmediğimiz ya da henüz araştırmadığımız bir konuda ziyaretçilerimizden de destek almayı amaçlıyoruz.

İlerleyen zamanlarda sitemize bir forum ekleyerek bilgi paylaşmayı seven ziyaretçilerimizi ile birlikte olmayı istiyoruz. Bu şekilde bir topluluk oluşturup bilimsel araştırmalar yapabiliriz. Futurizm gibi konularda hayal gücünü dayalı ve bilimsel temelleri olan konularda tartışmalara vesile olmayı amaçlıyor ve destekliyoruz.Hakkımızda Gizlilik İletişim Reklam Twitter Facebook İnstagram