Bilgibir.com

Popüler Konular     Kategoriler
Popüler Kategoriler

Gizlilik Politikası

KİŞİSEL BİLGİLERİN SAKLANMASI

Sitemizdeki kişisel verilerin saklanması ile ilgili aşağıdaki başlıklarda gerekli bilgiler verilmiştir.

YORUMLAR

Sitemize yaptığınız yorumlar onaya tabidir. Eğer istenmeyen ya da reklam amaçlı yapılan yorumlar istenmeyen yorumları tespit eden hizmetlere takılırsa otomatik olarak silinir. Bunun dışındaki yorumlar kullanıcının da isteği doğrultusunda sitede yayınlanır.

ÇEREZLER

Eğer sitemize girmek için kullandığınız tarayıcıdan onay verirseniz siteye daha sonra girdiğinizde gezintiyi kolaylaştırmak için çerezler kaydedilebilir. Eğer siteye kayıt olarak girmek isterseniz verdiğiniz kullanıcı bilgileri güvenle saklanacaktır. Bir sonraki girişte kaydolurken kullandığınız kullanıcı bilgileri ile giriş yapabilirsiniz. Site için yeni bir makale eklediğinizde bu makale ile ilgili bilgiler kaydedilecektir.

ANALİZLER

Siteye erişen ziyaretçiler istatistiksel amaçlı analiz edilebilir. Ziyaretçilerin kullandığı işletim sistemi, tarayıcıları, hangi ülke ya da bölgeden eriştikleri gibi bilgiler anonim olarak işlenebilir.

ZİYARETÇİ HAKLARI

Site ziyaretçileri kendileri ile ilgili kaydedilmiş tüm verilerin silinmesini isteyebilir. Böyle bir istek durumunda ziyaretçi ile ilgili tüm veriler siteden kaldırılacaktır.Hakkımızda Gizlilik İletişim Reklam Twitter Facebook İnstagram